מהם הקריטריונים לבחירת גן אירועים – הרמוניה בגן מראים לנו אחרת

אם שאלתם את עצמכם מהם הקריטריונים לבחירת גן אירועים אז הגעתם לפוסט הנכון!

רבים מאתנו, מעדיפים לערוך את האירוע בגן אירועים. אולם, חשבתם מהם הקריטריונים לבחירת גן אירועים. באופן כללי, יש מספר קריטריונים שחשוב לשים אליהם לב, בעת שבוחרים גן אירועים. במאמר, נציג לכם את הקריטריונים החשובים ביותר לבחירת גן אירועים מוצלח.

האם האירוע בחורף או בקיץ?

לכאורה, שאלה זו יכולה להיות מיותרת. רבים מאתנו חושביםשבקיץ עורכים אירוע בגן אירועים, ובחורף עורכים אירוע באולם. אבל, אנו במאמר מציעים חשיבה אחרת. ישנם ימי חורף בהם כן ניתן בעת קבלת הפנים לצאת אל שטח הגן, אך את הסעודה יש לערוך בשטח סגור. לכן, גני אירועים רבים מחזיקים אוהלים. אולםאפשר להשקיע באורחים יותר. אנו מציעים לבחור גן אירועים, שאת הסעודה ניתן לערוך בתוך אולם יוקרתי. גן אירועים המשלב גן יוקרתי, לצד אולם יוקרה.

השקעה אישית באוכל:

שף באולם אירועים

כאשר מחפשים גן אירועים יוקרתי, כדאי לחפש גן אירועים המשקיע באוכל. במה נמדדת השקעה של גן אירועים באוכל? ההשקעה לא נמדדת רק בטעם מיוחד של האוכל. ההשקעה נמדדת בעיצוב אישי של האוכל. מהו עיצוב אישי של אוכל? השפים מעצבים לכל אחד מנה אישית. למשל: דג אישי מעוצב עם לימון. פשטידות קטנות אישיות, סלמונים מגולגלים אישיים. כוסית אישית של סלט. העיצוב האישי, נותן תחושה של יוקרה, של השקעה ואכפתיות.

פינות ישיבה בתוך שטח הגן:

פינות ישיבה באירוע

כאשר אתם בוחרים גן אירועים, בחרו בגן אירועים שיש בו פינות ישיבה. מה היתרון בפינות ישיבה? בדרך כלל, האורחים באירוע, אוהבים לשים אוכל בבר קבלת הפנים בצלחת, ולשבת בחבורות חבורות בפינות ישיבה. לכן, חשוב לבחור בגן אירועים שיש בו כורסאות ישיבה נוחות סביב השולחנות.

בריכה בשטח הגן:

מאוד מומלץ לבחור בגן אירועים עם בריכת נוי. המים השקטים הזורמים, נותנים אווירה של שלווה.

חשוב שיהיה הרבה מרחב בשטח גן האירועים:

מרחב זה לא מילה גסה

מרחב זה לא מילה גסה

כדאי לבחור בגן אירועים רחב ידיים. שיש בו די שטח להסתובב, לעבור בין הברים, בין פינות הישיבה ובין השולחנות. ככל ששטח הגן גדול יותר, כך ניתן ליצור יותר פינות אישיות, ולכלול עמדות שף פעילות המפוזרות ברחבי הגן.

צפו בוידיאו של הרמוניה בגן

לטיפים ומידע נוסף ניתן להיכנס לדף בלוג של הרמוניה בגן