אינסטלטור בראשון לציון מה שלא הבנתם

לסמוך על האינסטלטור-לא פשוט, אבל אפשרי

הפחד הגדול ביותר של רובנו הוא להזמין בעל מקצוע ש"יסבן"  אותנו, יגבה מחיר מופקע ויבצע עבודה גרועה- ונוסף לכל גם יעלם לאחר מכן. לכן מרבית הפעמים אנו מעדיפים להזיע קצת ולבצע תיקונים בעצמינו וכך גם לחסוך כמה שקלים. מה לבצע בעצמינו ומתי לקרוא לאינסטלטור בראשון לציון?

האינטרנט מלא במדריכים בשיטת עשה זאת בעצמך.בכל תחום בחיים, ניתן למצוא אינספור טיפים, מאמרים ואף סרטוני וידאו. נראה שאין צורך בבעלי מקצוע כי הכל ניתן לבצע בעצמינו. חשוב לזכור כי המבצע בסרטון הווידאו הוא בעל מקצוע ולכן מבצע את הפעולה בקלות. בבית, דברים עתידים להסתבך. גם אצל אינסטלטור בראשון לציון.

העבודה חייבת להתבצע בצורה מקצועית

יחד עם זאת, בשירותי האינסטלציה, לא תמיד חייב לקרוא לאינסטלטור בראשון לציון. סתימות תמיד רצוי לנסות לפתוח בעצמנו, בעזרת חומר מיוחד לשחרור סתימות או צינור קפיץ הנכנס לביוב. החלפת סיפון גם ניתן לבצע בבית, רק אם בורכתם בכישרון בעבודת ידיים.  התקנה לא נכונה פשוט תוביל לכל שאחרי כמה ימים הסיפון ישתחרר ותצוץ לכם בריכה בבית.

כל פעולה שהיא מעבר לשחרור סתימה – מצריכה קריאה לאינסטלטור בראשון לציון. מהחלפת ברז ועד החלפת קטע בצינור המים, העבודה חייבת להתבצע בצורה מקצועית ללא טעויות שבעתיד יעלו ביוקר.

כדי שתוכלו לסמוך על האינסטלטור בראשון לציון שהזמנתם, בררו טווח מחירים מראש. ביקור עולה בין 150-250, ויכול להשתנות בהתאם לשעה בה הזמנתם את האינסטלטור בראשון לציון.החלפת ברז או החלפת סיפון תעלה בין 200-300, לא כולל עלות החומרים.גם פתיחת סתימות נעה בטווח אותם המחירים. תיקון פיצוץ בצינור בתוך הבית מתחיל ב300 ויכול להגיע עד 800, בהתאם לגודל הנזק הקיים.זו הסיבה אגב, שכדאי לטפל מיידית בכל נזילה לא רק בגלל חשבון המים המתייקר בעקבות הנזילה, אלא גם בגלל הנזק שגדל עם הזמן.

במידה ויש צורך לשבור את הקיר, האינסטלטור בראשון לציון יבצע גם תיקון של הקיר -דבר שיעלה עוד 300-400 ש"ח, בהתאם לגודל הקיר.

שיטת עשה זאת עצמך מתאימה לבעלי ידע מוקדם או מביני עניין. אף הכישרוניים ביותר לא יצליחו לבצע שירותי אינסטלציה מסובכים בעצמם ולכן במקרים כאלו רצוי להרים טלפון לאינסטלטור בראשון לציון,שיבצע את העבודה במומחיות.