טיפים עבור מכירת הרכב שלכם לצרכי פירוק

חברי רונן הוא פעיל מאוד דומיננתי באתר הקיבצים. דיברנו לא מזמן על נושא מעניין,הוא רוצה למכור את רכבו לפירוק, הייתי סקפתי כששמעתי את זה כי יש לו רכב משנת 1989 אני חושב שזה אומר הכל…

קניית רכב לפירוק- מה זה אומר?:

רכבים שונים כבר לא יכולים לשמש את הבעלים שלהם. זה קורה בדרך כלל כשהרכב ישן מדי וחסר תועלת. לפעמים, גם אי אפשר לתקן את הרכב לאחר תאונה או שאולי זה כבר לא משתלם. הרבה אנשים מסרבים להאמין שהרכב שלהם כבר לא שווה כלום והם מנסים למכור אותו ללא הצלחה. כאן נכנס לתמונה תחום של קניית רכב לפירוק. קוני רכבים לפירוק מפרקים את הרכב שלכם ועושים שימוש בחלקים שלו לצורכי רווח כגון- מכירת חלקי חילוף ועוד. לפניכם טיפים חשוב עבור מציאת הקונים המתאימים לרכב שלכם.

רשימת הטיפים למציאת קונה רכב לצורכי פירוק:

טיפ מספר אחת- נגישות:

הרבה פעמים רכבים נמכרים לצורך פירוק בשל היותם רכבים שלא מסוגלים לנסוע בכלל, זאת אומרת מושבתים לחלוטין. רכבים כאלה, לא יוכלו להגיע בעצמם אצל זה שנבחר לצורך קניית רכב לפירוק. כתוצאה, אתם תצטרכו לשלם סכום כסף כלשהוא לגרר או כל שירות אחר שיוכל להעביר את הרכב שלכם אל הקונה. כמובן שמטרת הקנייה שלכם הינה הפקת רווחים כלכליים. ככל שתצטרכו לדאוג ליותר נתונים טכניים לצורך העברת הרכב כך העסקה תהייה פחות רווחית עבורכם. לכן, כדאי מאד להיות מודעים לכך שיש הרבה מאד קוני רכבים לצורכי פירוק שדואגים להגיע עד לבית של הלקוח ממש. מה זה אומר? זה אומר שאתם סוגרים עסקה ולא צריכים לדאוג לפינוי הרכב שלכם. אלו שקנו אתו מכם יבואו לקחת אותו. אין הפתעות מיותרות בתהליך ואתם יכולים להיות שלווים.

טיפ מספר שתיים- הוגנות במחיר:

מי שעוסק בתחום של פירוק רכבים מכיר היטב את שווי הרכבים השונים ואת העסקאות שניתן לבצע. בקלות ניתן להטעות אתכם מתוך הנחה שזו הפעם הראשונה שאתם מתעסקים עם הנושא הזה. לכן, חשוב מאד לבחור באדם שנראה לכם הגון. מעבר לאינטואיציה שלכם שבהחלט יכולה להטעות, עליכם לערוך מחקר קטן משלכם ברשת או באמצעות מוסכניקים שונים כדי לבחון מה היא הצעת מחיר הוגנת שאתם אמורים לקבל. כך תהייה לכם הערכה בנוגע למידת הכדאיות של עסקה מול קונה פוטנציאלי כלשהוא. חשוב מאד לערוך את הבירור הזה כי יש הרבה מאד רמאות בתחום הזה של קניית רכבים לפירוק.

טיפ מספר שלוש- בטיחות:

רכב שחונה במקום אחד הרבה מאד זמן הוא בדרך כלל רכב שעל פי החוק יש להזיז מן המקום. לפעמים מודבקים על רכבים כאלו צווים מטעם הרשות המקומית. רכב שלא נסע הרבה זמן יכול להיות בעייתי בפני עצמו. כאשר הקונה שלכם מגיע כדי לקחת את הרכב, חשוב לדעת שהוא יודע ומקפיד לקחת את הרכב באופן בטיחותי. עניין הבטיחות חשוב מאד והרבה פעמים הוא מבדיל בין איש מקצוע טוב או לא.

צפו בסרטון נחמד שמראה כיצד למחזר את הרכב שלכם!

ובמזג אוויר קריר זה אני מסיים את הפוסט..האמת שרציתי לעשות טיול לירושלים למרות כל הפקקים והבלאגן שהיה שם עם הסופת שלגים האחרונה ,  בדקתי באתר שנקרא עיר העמים וראיתי שהם מוציאים סיורים מעניינים אני מאוד שוקל את הנושא הזה! שיהיה יום חם ומגניב!