פורץ רכבים על מה ומה זה אומר

יש האומרים שאתם מחליטים לפרוץ לרכב שלכם אתם צרייכים לקבל אישור ממשטרת ישראל, אני לא כ"כ בטוח אבל זה נראה לי מאוד הגיוני. בכל אופן עכשיו זה פוסט על פורץ רכבים , ולמה גנבים אוהבים לגנוב רכבים ומה אנו צריכים לעשות גם כן!

תפקיד הרכב בחיינו:

רכב הוא אמצעי תחבורה ( מידע על שר התחבורה ועוד) הכרחי במיוחד עבור מי שגר באזור שאינו תל אביב. על מנת להגיע ללימודים, למקום העבודה, לחברים, משפחה וכדומה, חייבים שתהייה היכולת לעשות שימוש ברכב. כמובן שיש אפשרות לעשות שימוש גם בתחבורה ציבורית. אולם, מי שמחזיק ברכב, בדרך יתקשה מאד להתרגל להסתדר אך ורק על ידי תחבורה ציבורית וזאת בשל הצורך להכיר את מערך התחבורה, מסלולי הנסיעה של כל קו או אמצעי, שעות פעילות ועוד. כאשר יש בבעלות אדם מסוים רכב, הרכב קריטי מאד עבורו.

פורץ רכבים או כלים אחרים

פורצי רכבים על הכוונת

פורצי רכבים על הכוונת

פריצת רכבים יכולה להיות אירוע מייאש למדי. ישנן כמה אפשרויות הנוגעות למטרות או ולאופנים שבם רכבים נפרצים. למשל, פריצת רכב יכולה להיעשות לא לצורך הרכב עצמו. זאת אומרת, ייתכן מאד שמישהו יפרוץ לרכב שלכם  רק כדי להשיג את התיק שיושב לו בנחת על הכסא או אולי את כסא התינוק שלכם עצמו, מערכת השמע וכדומה. ניתן לסכם שבמקרים רבים הרכב נפרץ לצורך הגשת תכולה מסוימת שנמצאת ברכב. לעומת זאת, במקרים רבים אחרים, פריצת רכב מתרחשת כדי להשיג את הרכב עצמו. פריצת רכב כזו היא סיפור אחר לחלוטין.

פריצת רכב לצורך גניבת הרכב:

כדי לגנוב רכב צריך קודם לפרוץ אותו. פריצת רכב כזו לצורך גניבה, עשויה להיות מטרד נוראי עבורכם. חשבו על הקימה בבוקר לעבודה, אתם יורדים לחנייה,לדוגמת חניון לילה (אגב יש להם חניונים מעולים,אני מחנה שם תמיד ואני חייב לציין שאני מאוד מסופק, אף פעם לא שמעתי שיש שם פריצות! אז שפו חברים על החניון המקצועי!), והרכב שלכם לא שם. כמובן שתתחילו לחפש ולתהות אולי אינכם זוכרים איפה חניתם. בסופו של דבר, תבינו שהרכב שלכם היה ואינו ועליכם להסתדר בלעדיו. פריצת רכב שנגמרה בגניבת הרכב תגלגל לרוב כתלונה במשטרה. למרבה הצער, במקרים רבים התלונה לא תוביל אל הפורץ וכן לרכב הגנוב.

גנבו את הרכב. מה השלב הבא?:

אם גנבו לכם את הרכב, התלוננתם במשטרה וכדומה, הצעד הבא כולל פנייה לחברות הביטוח. באופן כללי, אם יש לכם ביטוח על הרכב שמכסה גם מקרים של פריצות, אתם נמצאים במצב די טוב. ייתכן ותקבלו מחברת הביטוח שלכם מימון לרכב בסדר הגודל של הרכב הקודם שלכם וייתכן שתקבלו בינתיים רכב חלופי. כמובן שכל צעד כזה עשוי להיות מלווה בלא מעט בירוקרטיה ועוגמת נפש אך לבסוף תוכלו לקבל רכב שווה ערך.

פריצת רכב במקרים ללא ביטוח:

אם פרצו לכם לרכב

אם פרצו לכם לרכב עדיף שיהיה ביטוח!

אם אין לכם ביטוח והרכב שלכם נפרץ, אתם כנראה עומדים מול מבוי סתום. למעשה, ללא חברת ביטוח ובמצב בו הפורץ של הרכב אינו נמצא, אתם נשארים בלי הרכב ובלי אמצעי כיסוי אחר. במקרים כגון אלו תדרשו לקנות רכב חדש או להשלים את הרכוש החסר בדרך אחרת. מדובר כמובן בעוגמת נפש רבה שעשויה ללוות אתכם להרבה מאד זמן. המסקנות שיש לעשות כמובן נוגעות הן להיקף הביטוח שלכם והן לאמצעים בהם אתם יכולים לשמור על הרכב הבא טוב יותר. למשל, על ידי מערכת אזעקה, הקפדה על הוצאת חפצים מהרכב וכן הלאה.

יש מקרים שונים שאתם תקועים ושוכחים לפעמים מפתחות ברכב, במקרה הזה ניתן להתקשר למקצועני פורץ רכבים שיתנו לכם שירותים מהירים כדי להציל אתכם ואת רכבכם מהר ככל האפשר!

זה היה הפוסט בינתים חברים, נסיים עם שיר של נעמי שמר היקרה לי מכל שאני פשוט אוהב את השירים שלה!