תהליך הובלת דירה בצפון – איך עושים את זה בסבבה

עונת המעבר של הובלות דירה בצפון

החופש הגדול והקיץ זהו זמן מצוין למעבר בית. במקום לעקור את הילדים באמצע שנת הלימודים, נוח יותר לעבור בעת החופש הגדול ולשלוח את הילדים מיד לבית הספר או לגן החדשים.גם מבחינת מקום העבודה- נוכל לנצל את מי החופשה למעבר הדירה. אם כן, כמה תשלמו על הובלות דירה בצפון

בשעה טובה אתם עוברים דירה בצפון, לפני שאתם ננסים לבדוק על מוביל ולהשוות בין כולם, הנה טווח המחירים הנהוג בין חברות ההובלות בצפון. רצוי לציין שיש לברר אם במחיר כוללים גם חומרי אריזה או שירותי פירוק והרכבה של הרהיטים. קחו בחשבון שהובלה למרחקים ארוכים, למשל הובלות דירה מהצפון לדרום יעלו יותר מהובלות למרכז. גם אם אתם גרים בקומה ארבע ללא מעלית, הדבר מייקר את עלות הובלות הדירה בצפון.

לסגור בכתב עם המוביל

מחיר ממוצע של הובלות דירה בצפון משתנה בהתאם לגודל הדירה. עבור דירה קטנה, דירה חדר / יחידת דיור או חדר וסלון המחיר נע בין 700-1500. הפער נובע מכמות הרהיטים שיש לכל אחד להעביר. לרוב מדובר במעבר מדירה מרוהטת אחת לדירה מרוהטת אחרת, כך שיש להעביר כמות רהיטים צנועה וציוד קל יחסית. 1500 זהו מחיר ממוצע עבור העברת ריהוט של חדר אחד -מיטה, ארון ושידת כתיבה, ריהוט נוסף קטן- שולחן קטן וכיסאות למשל,  ועוד כמה מכשירי חשמל וכדו.

עבור דירות גדולות יותר, דירות שלושה חדרים הכוללות כבר סלון מכובד, שתי מערכות חדרי שינה ורהיטי חשמל כדוגמת מקרר תנור ועוד- המחיר הממוצע הוא בין 1800-2500, בהתאם לתכולת הדירה.

המחירים המובאים כאן אלו המחירים הממוצעים. המחיר עצמו יכול להתייקר בהתאם לכמות המדרגות בכניסה לביתכם, אם ביקשתם גם שירותי פירוק והרכבה והאם אתם מעוניינים גם בשירות אריזה או באספקת חומרי האריזה לאריזה עצמאית.אם המרחק בין הבית החדש לבית  הישן גדול ומצריך כמה שעות נסיעה מקצה לקצה, זהו פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון. כל אלו מייקרים כמובן את ההובלות הדירה בצפון ולכן יש לסגור בכתב עם המוביל על פירוט מסודר מה כולל הצעת המחיר שקיבלתם.